Nyugat-Szlovákiai V. Hummel liga, Délkeleti csoport, 30. forduló: Nagymegyeri döntetlenjükkel leszakadtak az éllovasokról az egyházkarcsaiak

2

Fotó: Cséfalvay Á. András - illusztráció

A bajnoki elsőségért küzdő, harmadik helyen álló egyházkarcsaiak lépéshátrányba kerültek, ugyanis csak döntetlenezni tudtak Nagymegyeren, míg az éllovas Berencs, valamint a második Šoporňa is győzni tudott. Kilenc gólt és hazai győzelmet hozott Báb és Tardoskedd összecsapása, a vendéglátóknál Fuska öt gólt szerzett. A gútaiak Nagylóton, a párkányiak pedig hazai pályán fordítottak.

Eredmények:

Pozba–Berencs 1:3 (0:2), g.: Szűcs (84.), ill. Solčiansky (27.), Valko (32.), Švajda (60.).

Báb–Tardoskedd 7:2 (3:1), g.: Fuska (11., 24., 64., 69., 79.), Švihorík (34.), Béger (85.), ill. Benkó (42.), Lozano (75. – 11-esből).

Udvard–Šurany 1:1 (0:0), g.: Cingel (86.), ill. Magdolen (70.).

Párkány–Negyed 4:2 (0:1), g.: Ďuráč (52., 76.), Toběrný (53.), Mánya (87.), ill. Juhos (10.), Pekaj (84.).

Šoporňa–Ekel 3:2 (1:1), g.: Ferenc (13., 53. – a másodikat 11-esből), Moťovský (74.), ill. Pastorek (3.), Uzola (63.).

Nagymegyer–Egyházkarcsa 0:0

Nagylót–Gúta 2:3 (2:1), g.: Palo (30.), Jamriška (41.), ill. Kókai (20., 73. – a másodikat 11-esből), Felippi (53.).

Elmaradt: Tovarníky–Zsitvabesenyő (pótlás: május 8.).