Pont nélkül zárták a második találkozót a dunaszerdahelyi férfi kézisek

1

Archív felvétel

A HK Vajnory csapata ellen lépett pályára az 1. ligás HC DAC férfi kézilabdacsapat szombat délután.

A hazaiak már az első pár percben egy erős négygólos kezdéssel indítottak, a 15. percben pedig már nyolc góllal vezettek a sárga-kékek ellen. Ennek következtében nehéz volt felzárkózniuk, és a félidőt már 21:14-gyel zárták.

Sajnos a második játékrészben sem következett be fordulat, így a hazai csapat 36:26-ra nyerte a találkozót.

Eredmény:

HK Vajnory – HC DAC 36:26 (21:14)

A HC DAC góllövői: Nagy Tibor 7, Horváth Mátyás 6, Mašek Stanislav 4, Fodor Máté 3, Kiss Bence 3, Kálmán Péter 2, Gróf Nikolas 1 Rákóczi Barnabás, Simon Tibor, Lanstyák Zoltán, Fodor Mihály.

Szeptember 22-én, 17:00 órai kezdettel TJ Sokol Cífer csapatát látják vendégül a fiúk a Dunaszerdahelyi Városi Sportcsarnokban.